Poliüretan ve Epoksi Sistemlerin Lideri

Epoksi Ankara Isı Yalıtım Firması

Zemin ve yalıtım alanında yılların getirdiği tecrübe birikimi ile profesyonelliği birleştiren hizmet anlayışını benimseyen Epoksi Ankara, 2004 yılında elde ettiği başarılı çıkışı ile zemin kaplama ve yalıtım hizmetleri sektörünün lider firması haline gelmiştir.

Yapmış olduğu hizmetlere her geçen gün yenisini ekleyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiş olan, yetişmiş profesyonel ekipleri ile, daima en kaliteli hizmeti ve ürünü, en uygun fiyata sunmayı kendine hedef edinmiştir.Hedefleri doğrultusunda, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği işlerinde teknolojik gereksinimleri de yakından takip etmekte olan firmamız, günümüz teknolojisi ile müşterilerine doğru ürünü, doğru uygulama ile sunmaya özen göstermektedir.

Her işte olduğu gibi zemin kaplama ve yalıtım işlerinde de yetersiz, tecrübesiz ve kısa süreli firmalar ile karşılaşılmaktadır. Epoksi Ankara, aşağıda belirtmiş olduğu işler ve referanslarından aldığı güç ile, yapacağı işlerde güvenin esas anlamını göstermektedir. Bizimle çalışan kurum veya kişilerin olumlu görüşleri bizim için her zaman öncelikli olmuştur. Siz de bizimle çalışmak isterseniz, iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

 • Distance from sea 200 m
  Nearest shop 400 m
  Nearest bus stop 400 m
  Doctor 200 m
  Police 700 m
  Postal 900 m

Müşteri Puanı

Teklif İste

Eğer bu firma ile ilgileniyorsanız teklif alabilirsiniz.

Teklif İste