İntiko Hakkında

Hizmet sektörlerinin internet dünyasına daha fazla yansımasıyla birlikte, hizmet almak isteyenler, aradıkları alanı internet dünyasında daha rahat bulabiliyorlar. İntiko.com, aracılık hizmetleri sunan bir web sitedir. Sanal ve reel işlerinizi yaptırmak, en uygun fiyatları bulmak ve işinizi zamanında halletmek için en iyi çözümleri sunan web sitemiz, ücretsiz üyelik sistemi ile çalışmaktadır. “Hizmet veren ve “Hizmet alan” arasında köprü görevi gören web sitemiz ile işlerinizi daha kısa sürede halledebilecek, fazla maliyet ödemek yerine fiyat karşılaştırması yaparak sizin için en uygun teklifleri değerlendirebileceksiniz.

İntiko.com, sanal danışmanlık ve aracılık hizmetleri ile sektöründe bilinen ve tanına isimlerden biridir. Deneyimli “Hizmet veren” kadrosu ile “Hizmet alan” kişilerin ihtiyacını temin etme noktasında en kapsamlı seçenekleri sunmaktadır. Kolay ulaşılır hizmetler, geniş hizmet alanları ve çözüm dolu seçeneklerle hizmet verdiğimiz web sitemizden, ihtiyacınızı çok daha rahat bir şekilde karşılamanın keyfini yaşayacaksınız. Sanal sektörde “Hizmet veren” kişilerin profillerini ve referanslarını inceleme imkanı da sizlere sunduğumuz web sitemizden, hizmet almadan önde geniş bilgileri inceleme şansına sahip olmakla birlikte “Hizmet veren” kişiden daha önce hizmet almış kişilerin olumlu/olumsuz yorumlarını inceleyerek daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Ev, iş yeri, internet hizmetleri ve diğer alanlarda çok sayıda “Hizmet veren” ile tanışarak ihtiyacınız olan alanda hizmet alabilirsiniz. Hizmet koşullarında uygun seçenekler, kolay ödeme yöntemleri ve ödeme tiplerinde kolaylık sağlayan İntiko.com ile işlerinizin daha hızlı ve daha sağlıklı yürüdüğünü göreceksiniz.

Hizmette kalite, güven ve zamanında iş bitirme ayrıcalıklarına sahip olanların yanındayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İntiko.com