Gizlilik Politikamız

Bu içerik, “İntiko.com” sitesi ve “….” Aracılık hizmetlerinin gizlilik politikasını içermektedir. İş bu üyelik yapan “Hizmet veren” ve “Hizmet Alan” aşağıda belirtilen koşulları “kabul etmiş” sayılır.
  • Üyelik aşamasında ve sonrasında, İntiko.com kullanıcılarından bazı kişisel bilgileri istemektedir. Bu bilgiler, web sitemiz güvencesi altında saklanmaktadır. Bu nedenle vereceğiniz kişisel bilgilerin “Kullanıcı Sözleşmesi” kurallarına aykırı ve farklı amaçlar doğrultusunda olmaması gerekiyor.
  • İntiko.com, “Üyelik” veya “Kişisel bilgileri” üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta olup, bilgilerin gerekli yönetim ekibi dışında kimsenin görmesine müsaade etmemektedir.
  • Sistem veya kullanıcı ile ilgili sorunların çözülmesinde İntiko.com kişilerin IP adresini tespit ederek gerekli çalışmayı yapmaktadır.
  • Web sitemiz üzerinde alınacak veya verilecek hizmetlerin, “Şahıslar” arasında olmasına dikkat etmekte olup, “Kullanım koşulları” sözleşmesine aykırı davranışların tespit edilmesi durumunda, “Hizmet veren” ya da “Hizmet alan” kişileri engelleme hakkına sahiptir.

Gizlilik politikamız içerisinde görmüş olduğunuz herhangi bir eksiklik yahut ilave için …@intiko.com e-mail adresine görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.